Kapat Kapat
Kapat
X

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KANALLARIMIZLA
YANINIZDAYIZ

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız formumuzu doldurun,
sizi görüntülü arayalım.

X

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KANALLARIMIZLA
YANINIZDAYIZ

Proje Sunumu
Lokasyon Hakkında Bilgi
Sanal Tur
Kat Planı Sunumu
Ödeme Planlaması
Satış ve Sözleşme İşlemleri

Görüntülü görüşme ile bugüne kadar 1000 kişiyi ev sahibi yaptık!

Maltepe'nin Zirvesinde Yatırımınız da Zirve Yapacak

Çevresindeki 2 km’lik alanda Marmara Eğitim Köyü benzeri 40 özel ve devlet eğitim kurumunun yer aldığı, Süreyya Paşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi ve Marmara Üniversitesi hastanesi gibi sayısız sağlık kuruluşuna sadece 5 dk mesafede olan Yeşilmavi, Marmara üniversitesi yerleşkesinin de yanı başında
Yeşilmavi’de siz Maltepe’nin zirvesinde panoramik deniz manzarasına karşı kahvenizi yudumlarken, yatırımınızın da zirve yapacak.

Anadolu Yakası’nın sakinliğiyle ve kolay ulaşımıyla dikkat çeken bölgesi Maltepe’de yer alan Yeşilmavi; çevresinde bulunan Bostancı ve Kozyatağı’na yaklaşık 5 dakika, sahile ise yaklaşık 10 dakika mesafede. Yeşilmavi, çevresinde bulunan eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığıyla sizin ve çocuklarınızın hayatını kolaylaştırıyor, E5’e ve köprü bağlantı yollarına, ayrıca İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ulaşım ağlarına yakınlığıyla da sizleri hayatın merkezine alıyor. Bostancı iskelesine ulaşmak ise sadece 10 dakika sürüyor…

Şehrin İçinde, Hayallerin Ötesinde!

İstanbul’un en değerli noktalarından birinde yer alan Yeşilmavi, yatırım değeri ile size yeni bir fırsatın kapılarını aralıyor.

İstanbul’un ve doğanın eşsiz uyumunu hayatlarınıza taşıyan proje; Marmara Eğitim Köyü, Yeditepe Üniversitesi, Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Maltepe Devlet Hastanesi gibi çok önemli eğitim ve sağlık kurumlarının yanı başındaki konumuyla yatırımınız günden güne değerlenecek.