Kapat Kapat
Kapat
X

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KANALLARIMIZLA
YANINIZDAYIZ

Projemiz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız formumuzu doldurun,
sizi görüntülü arayalım.

X

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME KANALLARIMIZLA
YANINIZDAYIZ

Proje Sunumu
Lokasyon Hakkında Bilgi
Sanal Tur
Kat Planı Sunumu
Ödeme Planlaması
Satış ve Sözleşme İşlemleri

Görüntülü görüşme ile bugüne kadar 1000 kişiyi ev sahibi yaptık!

Yeşilmavi’de
Keyfiniz Yerinde...

Akılcı ve şık mimari yapısıyla güneş evinizin vazgeçilmez bir misafiri oluyor. Her günü bahar gibi yaşayacağınız Yeşilmavi’de; kuş seslerini duyduğunuz, mis gibi çiçeklerin kokusunu aldığınız sabahlara uyanacaksınız. Kendinizi, huzur verici mavinin doğaya eşlik ettiği bir tablonun içinde bulacaksınız.

Yürüyüş alanları, spor salonları, kafesi ve daha pek çok sosyal aktivite alanlarıyla Yeşilmavi, günün yorgunluğunu atmanız için sizi bekliyor olacak. Dairelerin tamamına yakınının önü kapanmayacak kesintisiz deniz manzarasına sahip oluşu belkide projenin en farklılaşan özelliği. Deniz manzaralı geniş bahçe katları, Kartal’dan Kadıköy’e kadar panoramik muhteşem bir manzaraya sahip özel teras dubleksleri siz seçkin misafirlerini bekliyor.

Doğaya
Komşu Bir Şehir

Yeşilmavi, şehrin gürültüsünden, karmaşasından uzakta olacağınız ve kaliteli yaşamın keyfini çıkaracağınız bir dünya. Göz alıcı peyzaj düzenlemesiyle her mevsim farklı renklenen bitkiler, ağaçlar ve mis kokularıyla mutluluktan başınızı döndürecek onlarca çiçek sizi keyif dolu bir yaşama çağırıyor.

Doğanın içinde yürümenin, huzur verici sessizliğin, mutlu anılar biriktirebileceğiniz piknik alanlarının ve taraçadan izleyebileceğiniz eşsiz manzaranın keyfini çıkarın. Ailenizle birlikte kaliteli ve keyifli vakitler geçirebileceğiniz sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, onlara eşlik eden yürüyüş yolları, sportif alanlar Yeşilmavi’de sizi bekliyor. Yeşilmavi’de doğanın her tonuyla tanışmaya hazır olun.

Eşsiz Manzaralı Balkonunuzda
Günün Yorgunluğunu Atmaya Hazırlanın

Şehrin en gözde noktaları arasında yer alan Sur Yapı YeşilMavi’nin eşsiz manzaraya sahip geniş balkonlarında yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebileceğiniz, birbirinden özel anlar yaşayacağınız Sur Yapı YeşilMavi balkonlarını size iyi gelecek.

Rahat yerleşim alanı, tertemiz havasıyla Sur Yapı YeşilMavi balkonlarını dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Birbirinden güzel bitkilerinizi rahatlıkla yetiştirebilir, balkonunuzu özel bir konfor alanına dönüştürebilirsiniz. Güneşin batışına izleyebilir, tertemiz havasıyla günün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz.

 • Açık Yüzme havuzu ve Çocuk Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • Çok Amaçlı Açık Hava Spor Alanları
 • Fitness
 • Spor Stüdyosu
 • Sauna – Buhar Odası
 • Kafe
 • Çocuk Oyun Alanları
 • Hobi ve Oyun Odaları
 • Trekking Yolu
 • Dinlenme Locaları